Bitti ajatuksistasi

klo 8:56 | 19.9.2018
Ajatuksen voimalla ohjataan jo tietokoneita. Kohta toisen ihmisen mielen liikkeitä voi lukea suoraan aivoista. Tarvitaan vain sopivat välikappaleet ja tarpeeksi tekoälyä.Lue koko juttu
Ajatuksen voimalla ohjataan jo tietokoneita. Kohta toisen ihmisen mielen liikkeitä voi lukea suoraan aivoista. Tarvitaan vain sopivat välikappaleet ja tarpeeksi tekoälyä.Lue koko juttu
Ladataan...
Saat paketin viikon tiedeuutisia joka perjantai.
Olen skitsofreenikko lääkäreiden vuosia tekemän diagnoosin kautta, mutta hyvinkin todellisia asioita on tapahtunut itselle, joita en osaa selittää. Mm. kuvia, paineentunteita korvissa riippuen siitä mitä ajattelee jne. Myös "spirituaaliseksiäkin" on ollut, eli voisin ajatella asiaa kuin palkinnoksi jostain, jonka olen ehkä tehnyt oikein. Siinä mm. oli kuin olisi lämmintä ilmaa "puhallettu" korviin ja saanut ruumiin täydelliseen olotilaan :). Huom: koulutukseltani olen perus insinööri, mutta kaikelle en keksi loogista selitystä ilman, että ottaisin käsitteeseen mukaan korkeammat voimat.
-Rauhaa ja rakkautta-
Onneksi olkoon, olet onnistunut muuttumaan aivojesi ehdollistuneita toimintamalleja ja avatumaan korkeammalle tietoisuudelle. Korkein mielen muuri murrettu ja jatkossa asiat alkaa loksahtelee helpommin paikalleen. Olet palaamassa ns. takaisin sopppaan.
Tarkkaile ajatuksia ja tunteitasi. Tarkkaile mielesi toimintaa, niin opit erottamaan harhat ja pystyt ampumaan ne alas. Odota odottamatonta, ole uskomaton!
Terveisin, perus liikemies :)
Olen tie toinen olemalla tietoinen
"Tulin tekee unist totta, nää on niit aikoja "
Ainii, unohtu sanoa et tää jo "aika" yleistä. Tietoisuustsunami(tm) tulossa :)
Olen tie toinen olemalla tietoinen
"Tulin tekee unist totta, nää on niit aikoja "
Vanhukset kotona perjantai-iltana.
Vaka vanha Väinämöinen, tietäjä iänikuinen.